Ważne informacje!

7 września Tosia Banaś przekazała mi sznur drużynowej 40WDHek. W najbliższym czasie nieco zmieni się w związku z tym sposób organizacji drużyny.

1. Zbiórki
– Regularne spotkania będą odbywały się co tydzień, w piątek o godzinie 17.00. W ciepłe miesiące zbiórki będą odbywały się też w soboty. O każdej zmianie będę informować tydzień wcześniej przez e-mail i komunikat na stronie internetowej drużyny.
– W tym roku dziewczyny będą spotykać się także na zbiórkach zastępu (czyli w mniejszych grupach, pod okiem zastępowej). Pewnie dziewczyny będą czasem prosiły Państwa o pomoc (np. udostępnienie mieszkania na zbiórkę), będę wdzięczna, jeśli Państwo udzielicie im wsparcia.

2. Składki
– Wysokość składek pozostaje taka sama, jak w ubiegłym roku – 10 zł za miesiąc, czyli 120 zł za cały rok.

3. Święto hufca
Odbywa się w dniach 28-29.09 (sobota – niedziela). Bardzo proszę o zarezerwowanie terminu dziewczynom. Święto jest organizowane w formie biwaku w Starej Dąbrowie (więc trzeba przygotować plecak, śpiwór i inne takie). Wyjeżdżamy bardzo rano w sobotę, wracamy po południu w niedzielę, będzie coś kosztowało, ale organizatorzy nie podali jeszcze ile, więc o wszystkim powiem, jak tylko będę wiedziała coś więcej. Niewątpliwe jest natomiast to, że jedziemy 😉

CZUWAJ!
phm. Anna Wittenberg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s