WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW !!

Drodzy rodzice, mam dla Was garść ważnych informacji. Przeczytajcie do końca!

  • Składki: w wysokości 10 zł miesięcznie zbieram na konto: 40 1140 2004 0000 3802 7426 7236. Składki opłacamy z góry: kwartalnie, półrocznie lub za 12 miesięcy. Składki proszę wpłacać do 5 października, 5 stycznia, 5 kwietnia, 5 lipca.
  • Dane: ZHP zalewa mnie ilością papierów, które musicie podpisać. W wersji papierowej muszę dostać od Was zgodę na uczestnictwo dziewczyn w zbiórkach. Do pobrania: ZGODA NA PRZYNALEŻNOŚĆ DZIECKA DO ZHP.
  • W wersji elektronicznej proszę o wypełnienie formularza przekazania danych. Ułatwi mi to kontakt z Wami.
  • Zbiórki: Mamy dwa rodzaje zbiórek – drużyny i zastępów. Na zbiórkach drużyny jestem ja i Zosia, na zbiórkach zastępów dziewczynki są ze swoimi zastępowymi. Im dłużej będziemy pracować, tym częściej dziewczyny będą wychodzić poza szkołę.
  • Mundury: dokładnie opisałam je w sekcji MUNDUR. Na razie dziewczyny nie zakładają pagonów ani dwukolorowych chust. Uszyjemy je na zbiórce.
  • Mejle: Od kadry drużyny zuchowej dostawaliście Państwo papierowe komunikaty – u nas będziemy komunikować się przez stronę i listę mejlingową. Stąd ważne dla mnie, żebyście wypełnili wspomniany już formularz przekazania danych.

Ania

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s