Wigilia Szczepu 12-14 grudnia

Jak co roku wszystkie harcerki, harcerze i zuchy z naszego Szczepu wyjeżdżają na tradycyjny biwak wigilijny. Zapraszamy wszystkie dziewczyny!

– termin biwaku to 12-14. grudnia

– miejsce: Zespół Szkół Publicznych Nr 2 im. Marii Konopnickiej ul. Narutowicza 35 Żyrardów

– dojazd: pociągiem. Spotykamy się o godzinie 16.15 na dworcu Śródmieście. 16:39 mamy pociąg, jeśli ktoś się spóźni, dojeżdża na własną rękę. – Powrót w niedzielę także na dworzec Śródmieście o godz. 13:00

– Koszt 45 zł płatne na konto: 40 1140 2004 0000 3802 7426 7236. Należy mieć ze sobą prowiant na dwie kolacje i dwa śniadania.
– Każda drużyna ma specjalne zadanie kulinarne – my przygotowujemy ciasta. Proponuję dwa na zastęp, dogadamy się co do tego na sobotniej zbiórce.
W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Bierzemy ze sobą standardowe wyposażenie biwakowe (https://40wdhek.files.wordpress.com/2013/09/lista-rzeczy-na-biwak.pdf)
Tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć z poprzedniej zbiórki – skończyłyśmy cykl kulinarny. Po sałatkach, ciastach i daniach obiadowych udało nam się zrobić własne dżemy! Każdy dżem wyszedł taki, jakie były dziewczyny z produkującego go zastępu 🙂
dzemy1 dzemy2 dzemy3
Więcej zdjęć na naszym Facebooku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s