Zbiórka 14.03 i Rajd Arsenał

Na następną zbiórkę, zgodnie z kalendarzem, spotykamy się w sobotę, 14.03. Widzimy się o 9:30 pod szkołą na Bonifacego 10. To zbiórka drużyny, więc zakładamy mundury galowe. Wracamy około 13:30.

Po ostatniej zbiórce zastępów, to druga zbiórka przygotowująca do Rajdu Arsenał, w którym nasza drużyna bierze udział. Rajd odbywa się w dniach 20-22 marca. Rajd upamiętnia rocznicę Akcji Pod Arsenałem i jest największą imprezą organizowaną przez hufiec Mokotów.

W czasie rajdu śpimy na bazie w szkole przy ul. Rzymowskiego i bierzemy udział w: piątkowych zajęciach wieczornych, sobotniej grze po mieście i zajęciach, oraz niedzielnych uroczystościach. Dokładną informację o tym, co trzeba wziąć, gdzie i kiedy się spotykamy itd. jeszcze prześlęmy.
Udział w rajdzie kosztuje 30 zł. Opłata będzie rozdzielona na dwie części:
*10 zł trzeba wpłacić zastępowym do środy 11.03. To opłata za grę arsenałową.
*20 zł trzeba wpłacić za resztę udziału w rajdzie do piątku, 20.03 gotówką kadrze drużyny lub na to samo konto, co składki.
*Podczas rajdu arsenał każda z dziewczyn powinna mieć polar szczepu lub inny, jednolicie czarny. Polary mamy jeszcze zrobione, więc jeśli mielibyście potrzebę taki dokupić, to nie trzeba będzie długo czekać na szczęście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s