Wigilia szczepu

Drodzy państwo,
w dniach 08-10.grudnia 2017 (piątek-niedziela)  odbędzie się biwak wigilijny szczepu. Do naszej tradycji weszło już spotykanie się na corocznym wyjeździe, podczas którego doceniamy to, że możemy razem przeżywać przygody.
W tym roku jedziemy pod Warszawę, biwak będzie trwał od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia (8-10.12). Godzinę i miejsce zbiórki podam, gdy pojawią się dokładniejsze informacje od organizatorów. 
Niestety, jeszcze nie udało nam się znaleźć szkoły w podwarszawskiej miejscowości, w której moglibyśmy przenocować. Gdyby mieli Państwo podpowiedzi, lub znali szkoły, które mogłyby przyjąć około 80 osób na dwie noce, to bardzo proszę o kontakt. Państwa pomoc w tym zakresie bardzo się przyda.
Bardzo proszę o zgłoszenie udziału córki do 27.11 (poniedziałek), wypełniając formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-Gjls22-3Mdtag7fsp3zFYAsUjyncBQ4s5051vFVkdshFnQ/viewform?usp=sf_link
Koszt biwaku wynosi 65zł. Proszę o wpłaty do 4.11 (poniedziałek), na konto szczepu (71 1140 1010 0000 5143 0000 1008), w tytule przelewu wpisując „DSCZ-wigilia szczepu-(imię i nazwisko dziecka)”. Dodatkowo w dniu wyjazdu proszę o wyposażenie córki w 10zł na bilet (jego koszt nie wchodzi w koszt biwaku).
Na biwaku obowiązuje ekwipunek, dostępny na stronie drużyny: https://40wdhek.wordpress.com/do-pobrania/.
W dniu wyjazdu zbierać będę od dziewczyn wypełnione zgody na udział w biwaku (załączam wzór).
W razie pytań, proszę o kontakt mailowy.
Pozdrawiam,
Zuzanna Kopcińska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s