Biwak drużyny – 30.09.-2.10.

Przypominam, że w sobotę widzimy się z dziewczynami na Święcie Hufca. Więcej w TYM POŚCIE.

Już w kolejny piątek, 30.09. wyjeżdżamy natomiast drużyną na wspólny biwak  z 40WDSHek – naszymi starszymi dziewczynami. Jedziemy w Góry Świętokrzyskie. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ – jak co roku – chcemy podczas biwaku przekazać najstarsze dziewczęta do drużyny starszych harcerek i zrobić zmiany w obecnych zastępach.

W zeszłym roku także byłyśmy na starcie roku szkolnego w Górach Świętokrzyskich i dla dziewczyn – nawet najmłodszych w drużynie – stopień trudności wyjazdu był w porządku. Także – drodzy rodzice – proszę się nie martwić jeśli o to chodzi 🙂

Ramowy plan: w piątek jedziemy do Kielc, gdzie nocujemy. W sobotę ruszamy na górę Patrol (388 mnpm) i przez nią, dalej do Chęcin. Tam mamy nocleg. W niedzielę wracamy z Chęcin autobusem, a potem pociągiem do Warszawy. Oba noclegi są pod dachem.

Wyjazd: piątek, 30.10. godz. 16:45 zbiórka na Dworcu Śródmieście

Powrót: niedziela, godz. 15:30 Dworzec Centralny (uwaga! w planie biwaku nie ma mszy św., prosimy uwzględnić to w niedzielnych planach).

Cena: 80 zł (gdyby dla kogoś z Państwa stanowiło to problem, bardzo proszę o kontakt, nie chciałabym żeby pieniądze były dla kogokolwiek przeszkodą w udziale w życiu drużyny!).

Wpłaty zbieramy już po nowemu, na konto szczepu: numer: 71 1140 1010 0000 5143 0000 1008, tytuł DSCZ Biwak Góry Świętokrzyskie + imię i nazwisko dziecka.

Proszę o zgłoszenia do wtorku, 27.09. – wystarczy mejl do mnie, najlepiej już z potwierdzeniem przelewu. Przepraszam za tempo, ale musimy kupić bilety na pociągi 🙂 Jeśli dla kogoś z Państwa wpłata w tym terminie jest niemożliwa – także proszę o kontakt. Na pewno uda nam się porozumieć.

Ekwipunek: standardowe wyposażenie biwakowe. Polecam poradniczek:
https://40wdhek.files.wordpress.com/2013/09/lista-rzeczy-na-biwak.pdf

Każda dziewczyna powinna mieć w plecaku miejsce na wspólne jedzenie i wodę. Trzeba mieć ze sobą jedzenie na kolację w piątek.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s