Zbiórka 28.09 (niedziela!)

Dziewczyny, w ramach następnej zbiórki idziemy na święto hufca Mokotów. Zbiórka potrwa w godzinach 9:30 – 17:30. Między 9:30 a 15:00 zapraszamy z Wami też rodziców. Święto hufca w tym roku ma formę rodzinnego pikniku z różnymi grami i zabawami.

Jak się zgłosić?

Napisać mejla do Ani (anna.wittenberg@mokotow.zhp.pl) i wpłacić 10 zł za każdego uczestnika (Was lub rodzica) na konto drużyny: 40 1140 2004 0000 3802 7426 7236.

Co się będzie działo? 

28 września w godz. o godz. 9:30 spotykamy się na terenie HOS-u (ul. Zaruskiego 6). Szukajcie Zosi Pisarskiej, to ona będzie Was ogarniać przez pierwszą część dnia. Zosia podzieli Was na 4-8-osobowe patrole, w skład których wejdziecie zarówno Wy, jak i Wasi rodzice.

W godzinach 10.00-13.00 będą otwarte punkty wyczynowe/sportowe/rekreacyjne, wszystko odbędzie się na terenie HOS-u, każdy patrol w tym czasie samodzielnie będzie decydował, na które punkty się wybierze. Atrakcji będzie mnóstwo. Po nich na uczestników czeka posiłek z grilla, apel z rozdaniem nagród i niespodzianka od organizatorów.

Po święcie zostajecie na HOS, bo czeka nas jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie – przyjęcie do drużyny dziewczyn z 40WGZ. Jeśli Ani jeszcze nie będzie na miejscu, spotykacie się z Klarą, która powie Wam, co dalej. Uroczystość potrwa mniej więcej do 17:30.

co zabrać?

-strój sportowy, wygodny i do pobrudzenia najlepiej
-mundur

Jeśli macie kogoś, kto chciałby wstąpić do drużyny, to super moment, żeby pokazać mu, jak jest u nas fajnie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s